Nové byty Vsetín


Nové byty Vsetín

Nové byty Vsetín – Rokytnice. Víte, že je to již 20 let od doby, co na Vsetíně byly naposledy postaveny nové byty? Bylo to na Jasence (1992) a v Rokytnici (1998). Po Zlíně, Kroměříži, Uherském Hradišti, ale i po Jablůnce a po Hovězí, máte konečně možnost pořídit si byt v novostavbě i na Vsetíně v Rokytnici. 

Aktuálně k lednu 2018 jsou hotové 3 domy A1, A2 a B3, s celkovým počtem 50 bytů a 18 garáží. Byty mají dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk. Každý byt má vlastní balkon nebo terasu a sklep, v domech je výtah. Z 50 bytů je již podstatná většina prodána nebo zarezervována, zbývá několik posledních bytů.

Byla zahájena výstavba čtvrtého domu B1-B2. Předpokládané zahájení rezervací domu B1-B2 je únor 2018, dokončení je plánováno na přelom let 2018/2019.

Ceníky najdete v sekci KE STAŽENÍ na této stránce.

Udělejte si čas 2 minuty na shlédnutí videa přímo z domů.Informace o lokalitě
Nové bytové domy se nachází ve Vsetíně, v části Rokytnice, ve směru na Zlín naproti odbočce do místní části Janišov. Jedná se o bydlení s výbornou dostupností do centra města po silnici I. třídy, přitom v blízkosti lesa, kam je možné chodit na vycházky. Kdo by chtěl v nedaleké přírodě trávit více času, tak v docházkové vzdálenosti do 30 minut se nacházejí chatové oblasti Janišov, Machalův dvůr, Amerika, kde se dá koupit chatka a relaxovat na zahrádce. Vzdálenosti: centrum města 2,5 km, MŠ a ZŠ: 1,4 km, supermarket Penny 1,7 km, prodejna potravin 0,1 km, autobusová zastávka 0,3 km s velmi dobrým a častým spojením do centra.
 
Nízkonákladové bydlení
Díky moderním materiálům a stavebním technologiím jsou nové byty v Rokytnici velmi zajímavé i pro své nízké náklady na bydlení. 
 
Ušetříte na vytápění: dům je stavěn v energetické třídě B – velmi úsporný. 
 
Ušetříte na platbách do fondu oprav: jelikož budete bydlet v novém, tak nebudete platit vysoké částky do fondu oprav, z něhož musí majitelé starších bytů hradit výměny oken, zateplování, opravy střech, lodžií a výtahů. Vše budete mít nové a na dlouhou dobu bez starostí. 
 

Příklad srovnání platby do fondu oprav ve starém a novém bytě, 62 m2
 • Byt v paneláku po revitalizaci, splácí se úvěr bance, do fondu oprav se platí 30 Kč/m2 měsíčně, tj. 1.860 Kč.
  • Byt v novostavbě v Rokytnici, minimálně v nejbližších 10 letech nebude třeba investovat do žádných velkých oprav, stačí hradit běžnou údržbu, revize, pojištění domu.
  • Platba do fondu oprav je u domu B3 5,- Kč/m2 měsíčně, tj. 310 Kč.
  •  
  Měsíční úspora: 1.550 Kč
  Roční úspora: 18.600 Kč
Byt na míru
V ceně bytů je kvalitní standardní vybavení včetně zařizovacích předmětů (koupelna, obklady, dlažby, podlahy, dveře, …) kromě kuchyňské linky, kterou si zařizuje každý sám. Zájemce si může dohodnout s developerskou firmou FICHNA a HUDECZEK a.s. vybavení bytu podle vlastního vkusu.  
 
Byt pro bydlení
Díky kategoriím bytů 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, výměrám od 28 do 105 m2 a dobrou dostupností do centra, jsou byty vhodné zejména jako startovací, jako byty pro jednotlivce nebo páry i rodiny, jako byty firemní pro vlastní zaměstnance. 
 
Byt jako investice
V současné době, kdy se jen velmi těžko hledá bezpečný produkt na zhodnocení finančních prostředků, je koupě bytu vhodnou alternativou. Pronájmem tohoto bytu dosáhne investor vyššího zhodnocení svých financí než v bance. Poptávka po pronájmu bytu převyšuje nabídku a čím dále více nájemců dává přednost kvalitnímu bytu v novostavbě před starým bytem v paneláku a je ochotno zaplatit za kvalitu i vyšší cenu.
 
Prodej bytů
Zajišťuje výhradně H&B REAL a.s., Smetanova 1484, 755 01 Vsetín, tel. 732 600 200. Připravíme smlouvu rezervační, budoucí kupní, kupní. Bezpečnost vašich financí je garantována úschovou kupní ceny u advokáta. Výhodné financování pro tento projekt zajišťujeme prostřednictvím našeho partnera ze Vsetína, Ing. Martina Mikšíka, hypotečního specialisty s praxí v oblasti zajišťování financování od r. 1996. 
 
Závěr
Neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám ukážeme jak by mohl vypadat váš byt. 
 

Více informací včetně půdorysů zde:
www.nove-byty-vsetin.cz

H & B REAL, a.s.
Smetanova 1484
Vsetín
Tel.: 732 600 200
reality@hbreal.cz
www.hbreal.cz,

Ing. Jiří Pecina,
737 263 910
jiri.pecina@hbreal.czSoubory ke stažení:

Varianty financování web.pdf
Ceník B3 2018 web.xls
Ceník A2 2018 web.xlsx
Ceník A1 2018 web.xlsZpět na výpis novostaveb