Vybrané nemovitosti

Řadit podle ceny

Řadit podle datumu přidání

 • Cena v RK
  Podnájem zděného bytu 1+KK (Teplice nad Bečvou, 36 m2)
  Hranice

  Nabízíme podnájem prostorné rekonstruované garsonky (1+KK, 36m2 + sklep) v lázeňské oblasti Teplic nad Bečvou u Hranic ve III. N.P. (2. patro) zděné bytovky ve vlastnictví byt. družstva.
  Dispozice bytu: předsíň, velký pokoj s kuchyňským koutem, koupelna...

 • Cena v RK
  Pronájem bytu 4+kk Vsetín
  Vsetín

  Pronájem nového moderního bytu v novostavbě Vsetín - Rokytnice. Ústřední částí bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Nová kuchyňská linka s elektrickou varnou deskou a troubou, vedle je prostor pro chladničku a jídelní stůl, na druhém konci...

 • Cena v RK
  Pronájem bytu 1+KK (Drahotuše, 33 m2)
  Hranice

  Nabízíme pronájem rekonstruovaného přízemního bytu 1+KK (cca 33m2) v rodinném domě v centru Drahotuš. Byt se nabízí k pronájmu dle dohody zařízený vč. lednice a pračky, nebo bez zařízení. Parkování možné u domu. Byt je ihned k dispozici k nastěhování.

 • Cena v RK
  Pronájem byt Hranice 3+1 (70m2)
  Hranice

  Nabízíme dlouhodobý pronájem rekonstruovaného prostorného bytu 3+1 (+ lodžie, sklep, šatna) s obytnou plochou 70m2. Byt je ve 4. NP. cihlového bytového domu. Má neprůchozí pokoje, nová plastová okna, vyzděné jádro, nové podlahy, koupelnu a WC, kuchyňskou...

 • 10 500 Kč/měsíc
  Pronájem zděného rek. bytu 2+1 (Hranice, 53 m2)
  Hranice

  !!! SLEVA!!!
  Nabízíme dlouhodobý pronájem prostorného kvalitně rekonstruovaného bytu 2+1 (cca 53 m2 + sklep a lodžie), ve 3. patře zděného bytového domu na Tř. 1. máje v Hranicích.
  Dispozice bytu: předsíň, koupelna s vanou, umyvadlem a WC, kuchyň s...