Prodej bytu 4+kk Vsetín

Prodej bytu 4+kk v novostavbě Vsetín Rokytnice, o výměře 106 m2. Byt je neobyčejně prostorný. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má 29,8 m2. Další pokoje mají 16, 11 a 11 m2. V bytě je samostatná šatna, velká koupelna s vanou, ohřevným žebříkem a přípravou na pračku. Byt má 2 WC. Ve velké předsíni (16 m2) jsou prostory na vestavěné skříně. K bytu patří i 2 lodžie orientované na východ a na západ. Do výměry bytu není započten sklep (3,4 m2), kam se pohodlně vejdou např. jízdní kola. Byt má orientaci východ/jih/západ. Nachází se ve 2. podlaží a díky výtahu je bezbariérový přístup. Parkování lze přímo před domem.
Byt je nízkonákladový. Ve srovnání se staršími domy je předpoklad výrazné měsíční úspory v platbách cca 3.000 – 4.000 Kč. Platí se méně na vytápění: dům je stavěn v energetické třídě B – velmi úsporný a otop zajištuje domovní plynová kotelna. Ušetří se i na platbách do fondu oprav, protože v novostavbě není třeba financovat rekonstrukce domu jako ve starých bytovkách.
Je zde v ceně kvalitní moderní vybavení včetně zařizovacích předmětů ve vysokém standardu: koupelna s vanou, s přívodem na pračku, elektrickým ohřevným žebříkem, závěsné WC, laminátová podlaha v pokojích, keramická dlažba v předsíni a koupelně, obklady, dveře, obložky. Byt bude dokončen v létě 2019. Je možné si jej již zarezervovat a podílet se na výběru zařizovacích předmětů podle vlastního výběru. V ceně není kuchyňská linka.
Jedná se o poslední ze 4 bytových domů, byty v předchozích domech jsou již prodané nebo zarezervované. Je tedy poslední možnost zajistit si bydlení v této zajímavé lokalitě.
Díky tomu, že se jedná o novostavbu, tak je koupě osvobozena od daně z nabytí nemovitosti, takže hned při koupi šetříte 4% z ceny. Vhodné jak pro vlastní bydlení, tak jako investiční příležitost. Pomůžeme zajistit financování.

3 730 000 Kč
Č.zakázky: 011905
Lokalita: Vsetín
Město: Vsetín
Typ objektu: Byty
Druh: 4+kk
Počet podlaží: 5
Podlaží: 2
Lodžie: ano
Výtah: ano
Bezbariérový přístup: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 110 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 96 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:B