Prodej bytu 4+kk Vsetín

Prodej bytu 4+kk v novostavbě Vsetín Rokytnice, o výměře 102 m2. Byt je neobyčejně prostorný. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má 26,4 m2. Další pokoje mají 15, 11 a 11 m2. V bytě je velká koupelna s vanou, ohřevným žebříkem a přípravou na pračku. Byt má 2 WC. Ve velké předsíni (16 m2) jsou prostory na vestavěné skříně. Byt se nachází v posledním patře a patří k němu nádherná terasa 14 m2 s hezkým výhledem do okolí. Na terase se dá udělat samostatné posezení či kout na grilování. Do výměry bytu není započten sklep (3,4 m2), kam se pohodlně vejdou např. jízdní kola.
Díky výtahu je bezbariérový přístup. Parkování je přímo před domem.
Byt je nízkonákladový. Ve srovnání se staršími domy je předpoklad výrazné měsíční úspory v platbách cca 3.000 – 4.000 Kč. V ceně je kvalitní moderní vybavení včetně zařizovacích předmětů: koupelna s vanou, s přívodem na pračku, elektrickým ohřevným žebříkem, závěsné WC, laminátová podlaha v pokojích, keramická dlažba v předsíni a koupelně, obklady, dveře, obložky. Byt bude dokončen v létě 2019. Je možné si jej zarezervovat již nyní a podílet se na výběru zařizovacích předmětů. V ceně není kuchyňská linka.
Jedná se o poslední ze 4 bytových domů, byty v předchozích 3 domech jsou již prodané nebo zarezervované. Je tedy poslední možnost zajistit si bydlení v této zajímavé lokalitě.
Díky tomu, že se jedná o novostavbu, tak je koupě osvobozena od daně z nabytí nemovitosti. Vhodné jak pro vlastní bydlení, tak jako investiční příležitost. Pomůžeme zajistit financování.

3 862 000 Kč
Č.zakázky: 011912
Lokalita: Rokytnice u Vsetína
Město: Vsetín
Typ objektu: Byty
Druh: 4+kk
Počet podlaží: 5
Podlaží: 5
Terasa: ano
Bezbariérový přístup: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 106 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 102 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:B