Prodej nového bytu 57,2 m2, 1+kk Vsetín

Prodej bytu 1+kk v novostavbě Vsetín Rokytnice, o výměře 57,2 m2. Byt je neobyčejně prostorný. Má největší balkon v domě 10,5 m2, se 2 dveřmi. Do výměry bytu není započten sklep (1,9 m2). Obývací pokoj s kuchyňským koutem má 37 m2, koupelna s WC 4,6 m2 a předsíň s prostorem na vestavěnou skříň 5,1 m2. Má západní orientaci a odpolední slunce. Nachází se ve 2. patře a je zde výtah, tzn. bezbariérový přístup až domů. Parkování je přímo před domem.
Byt je nízkonákladový. Ve srovnání se staršími domy je předpoklad měsíční úspory v platbách cca 2.000 - 3.000 Kč. Ušetříte na vytápění: dům je stavěn v energetické třídě B – velmi úsporný a vytápění zajištuje domovní plynová kotelna. Ušetříte na platbách do fondu oprav: protože bydlíte v novém, tak neplatíte vysoké částky do fondu oprav, z něhož hradí majitelé starých bytů veškeré rekonstrukce. Odhadované měsíční náklady do 3.000 Kč včetně elektřiny.
Je zde kvalitní moderní vybavení včetně zařizovacích předmětů: koupelna s vanou, s přívodem na pračku, elektrickým ohřevným žebříkem, závěsné WC, laminátová podlaha v pokojích, keramická dlažba v předsíni a koupelně, obklady, dveře, obložky, přívod vody na pračku). Byt je dokončen, zbývá jen vybrat si kuchyňskou linku, která není v ceně. Vhodné jak pro vlastní bydlení, tak jako investiční příležitost. Pomůžeme zajistit financování.

1 595 000 Kč
Č.zakázky: 011799
Lokalita: Rokytnice u Vsetína
Město: Vsetín
Typ objektu: Byty
Druh: 1+kk
Počet podlaží: 5
Podlaží: 3
Balkon: ano
Výtah: ano
Bezbariérový přístup: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 59 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 57 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:B