Nové byty Vsetín

Po 20 letech nové byty na Vsetíně. Neváhejte a využijte tuto výjimečnou nabídku a bydlete v novém, kvalitním a nízkonákladovém bytě.
Nové byty Vsetín Rokytnice aktuálně v prodeji. Každý byt má sklep a balkon/terasu. V domě je výtah, byty jsou tedy bezbariérové.
V budově A1 a A2 (žlutá fasáda) jsou již všechny byty prodané nebo rezervované.
V budově B3 (červená fasáda) je volný poslední byt: 2+kk 53 m2.
Ve výstavbě je poslední budova B1B2 s byty o velikosti 2+kk a 4+kk a komerčními prostorami v přízemí. Termín dokončení v roce 2019. Zde probíhají rezervace bytů.
Výborná dostupnost do centra města po silnici I. třídy, přitom v blízkosti lesa, kam je možné chodit na vycházky. Vzdálenosti: centrum města 2,5 km, MŠ a ZŠ: 1,4 km, supermarket Penny 1,7 km, prodejna potravin 0,1 km, autobusová zastávka 0,3 km s velmi dobrým a častým spojením do centra.
Byty jsou nízkonákladové.
Ušetříte na vytápění: dům je stavěn v energetické třídě B – velmi úsporný.
Ušetříte na platbách do fondu oprav: protože budete v novém, tak nemusíte po řadu let platit vysoké částky do fondu oprav, z něhož hradí majitelé starších bytů veškeré opravy. Oproti starším domům šetří majitelé těchto bytů cca 2.000 - 3.000 Kč měsíčně.
V ceně je kvalitní moderní vybavení včetně zařizovacích předmětů (koupelna, podlaha, obklady, dveře, obložky), bez kuchyňské linky. Vybavení si můžete zvolit podle vlastního vkusu ještě před dokončením.
Vhodné pro vlastní kvalitní a nízkonákladové bydlení,, stejně tak jako pro zajímavou a bezpečnou investici k pronájmu a ochranu úspor proti inflaci.
Více informací naleznete na www.nove-byty-vsetin.cz
Dohodněte si nezávaznou prohlídku již dokončených vzorových bytů.

Cena v RK
Č.zakázky: 011720
Lokalita: Rokytnice u Vsetína
Město: Vsetín
Typ objektu: Byty
Druh: 2+kk
Počet podlaží: 4
Podlaží: 3
Balkon: ano
Výtah: ano
Bezbariérový přístup: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 52 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 52 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:B